logo linky-01.png

O škole

Předmětem činnosti školy je komplexní vzdělávací nabídka na vysoké odborné úrovni. Škola zajišťuje širokou škálu možností získat kvalifikaci v oborech vzdělání středních odborných škol a středních odborných učilišť, v nástavbovém studiu absolventů, vzdělávání dospělých (rekvalifikace, kvalifikační a inovační kurzy apod.).

V průběhu minulých let byly vybudovány moderní výukové prostory, dílny, učebny, laboratoře vybavené špičkovými a v některých oborech unikátními učebními pomůckami, měřící a diagnostickou technikou i progresivními technologiemi. Samozřejmostí jsou i učebny výpočetní techniky vybavené moderními multimediálními počítači.

Představení školy

Virtuální prohlídka jednotlivých budov

Vzhledem k současné epidemiologické situaci jsou všechny naše budovy uzavřené. Díky virtuálním prohlídkám si však budete připadat, jako byste u nás opravdu byli. Pro plnou funkčnost je nutné mít v prohlížeči povolený Flash player. To uděláte tak, že po načtení stránky s virtuální prohlídkou kliknete na modře zbarvený text Flash player, a poté v rámečku stisknete tlačítko povolit.

Zkuste to:

Poděbradská 1

Poděbradská 12

Pod Balkánem 599

Zpět do hlavního menu 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now